drewniane

Aktywne filtry

Krzesło AROS białe/dąb

249,00 zł 169,00 zł

AROS - prosta, nowoczesna forma krzesła, ze świetnie wyprofilowanym siedziskiem w kolorze białym, na podstawie, 4 zgrabnych nogach z drewna dębowego. 

Samo siedzisko wykonane jest z wytrzymałego, trwałego, łatwego w utrzymaniu czystości polipropylenu, do którego, dla wygody użytkownika dołączona jest miękka poduszka. 

Krzesło AROS jest uniwersalne - nadaje się do jadalni i kuchni, jak i do przestrzeni publicznych typu restauracje, kawiarnie.  restauracyjnych.

Max w paczce: 2 szt.

Krzesło LABOS

526,00 zł

LABOS - krzesło w całości wykonane z drewna naturalnego sheesham, które na naszym rynku częściej występuje pod nazwą palisander indyjski. 

Sheesham jest drewnem szlachetnym, charakteryzuje się zarówno różnorodną strukturą jak i przepiękną, urozmaiconą kolorystyką. Jest twarde, odporne na ścieranie.

Krzesło drewniane LABOS wraz ze stołem LABOS z naszej oferty stworzą centrum domowego życia, miejsce spotkań przy którym kultywowane będą rodzinne tradycje wspólnego spożywania posiłków.

Max. w paczce: 2 szt. 

Krzesło WISHBON białe/3 szt.

599,00 zł

WISHBON - krzesło z charakterem, z doskonale wyprofilowanym oparciem, z podłokietnikami i oryginalnym siedziskiem z plecionki, z naturalnych włókien, trwałych i wytrzymałych na długie lata, w kolorze białym.

Konstrukcja krzesła, która jest również w kolorze białym wykonana jest z litego drewna bukowego.

Takie krzesło WISHBON wyróżnia się nie tylko oryginalnością,ale i dobrym smakiem. Jest efektowne. To świetna propozycja do wielu wnętrz, niezależnie od tego w jakim stylu są urządzone. 

Krzesło WISHBON brąz/natural

699,00 zł

WISHBON - krzesło z charakterem, bardzo wygodne, z doskonale wyprofilowanym oparciem i siedziskiem z plecionki, z naturalnych włókien - mocnych i wytrzymałych na długie lata.

Konstrukcja krzesła wykonana jest z litego drewna bukowego, wybarwionego na kolor ciemnobrązowy. Jakość, staranność wykonania na najwyższym poziomie.

Takie krzesło WISHBON wyróżnia się oryginalnością i dobrym smakiem, jest z całą pewnością efektowne. To świetna propozycja do wielu wnętrz, niezależnie od tego w jakim stylu są urządzone. 

Krzesło DIVA NATURAL

689,00 zł

DIVA NATURAL- klasyczna forma krzesła we współczesnej odsłonie, prezentująca włoski design, niepowtarzalny styl, smak i jakość mebli. Ten model krzesła przypadnie do gustu wielu.

Siedzisko krzesła wykonane jest z połączenia dwóch materiałów: samo siedzisko krzesło to technopolimer wzmocniony włóknem szklanym, natomiast oparcie to transparentny poliwęglan. Nogi krzesła o przekroju 27 x 27 mm są z drewna bukowego.

DIVA NATURAL jest krzesłem uniwersalnym. To doskonała propozycją do wnętrz mieszkalnych: salon, jadalnia, a dzięki certyfikatowi CATAS dedykowany jest również wnętrzom publicznym. Nadaje się do sztaplowania w ilości do 8 sztuk.