Filtruj według

Producent

Producent

Cena

Cena

  • 229,00 zł - 983,00 zł

obrotowe

Aktywne filtry

Hoker ALTO

229,00 zł

ALTO - wygodny hoker obrotowy z łatwą i szybką regulacją wysokości. 

Siedzisko hokera wykonane jest z polipropylenu, materiału cechującego się świetnymi parametrami technicznymi i użytkowymi w kolorze czarnym. Do siedziska dołączona jest zwiększająca jeszcze bardziej komfort siedzenia miękka poduszka z ekoskóry również w kolorze czarnym.

Podstawa hokera ALTO, solidna i stabilna wykonana jest ze stali w pokryciu galwanicznym chrom. 

Hoker ALTO jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się we wielu wnętrzach. Jest znakomitą propozycją, szczególnie do otwartych przestrzeni salonu lub jadalni na kuchnię, którą dzieli np. barek, czy też do wysp, półwysp kuchennych.

Hoker MOEMA

899,00 zł

MOEMA - nowoczesny, uniwersalny, solidny, wyjątkowy hoker obrotowy do użytku wewnętrznego.

Materiał z jakiego wykonane jest siedzisko to technopolimer, materiał cechujący się doskonałymi parametrami technicznymi i użytkowymi. Podstawa hokera, obrotowa jest ze stali chromowanej. Hoker wyposażony jest w regulację wysokości w zakresie 60 - 75 cm. Połączenie efektowne, a jakość wykonania bez zarzutu.

Hoker MOEMA jest propozycją do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, do otwartych przestrzeni salonu lub jadalni na kuchnię, którą dzieli np. barek. Znakomicie sprawdzi się jako wyższe siedzisko do wysp, półwysp kuchennych. 

Hoker ZOE

912,00 zł

ZOE - nowoczesny, uniwersalny, solidny, wyjątkowy hoker obrotowy do użytku wewnętrznego.

Siedzisko hokera wykonane jest z poliwęglanu i występuje ono w czterech kolorach: transparentny, transparentny czerwony, biały i czarny połysk, obrotowa podstawa jest ze stali chromowanej. Hoker wyposażony jest w dwie regulacje: wysokości w zakresie 62 - 87 cm i w w płynną regulację wysokości siedziska w zakresie 55 - 79 cm, z możliwością blokady uniemożliwiającą samoczynne obniżenie siedziska. Takie rozwiązanie zapewnia odpowiedni komfort siedzenia użytkownikom o różnym wzroście.

Hoker ZOE jest znakomitą propozycją do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, do otwartych przestrzeni salonu lub jadalni na kuchnię, którą dzieli np. barek. Sprawdzi się jako wyższe siedzisko do wysp, półwysp kuchennych

Hoker DAY UP

983,00 zł

DAY UP - hoker obrotowy - nowoczesny, uniwersalny, z niskim oparciem i wygodnym do oparcia nóg podnóżkiem.

Siedzisko hokera wykonane jest z poliwęglanu, natomiast obrotowa podstawa jest ze stali w pokryciu galwanicznym chrom. Hoker wyposażony jest również w płynną regulację wysokości z możliwością blokady uniemożliwiającą samoczynne obniżenie siedziska. Takie rozwiązanie zapewnia odpowiedni komfort siedzenia użytkownikom o różnym wzroście.

Hoker DAY UP  jest propozycją do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, do otwartych przestrzeni salonu lub jadalni na kuchnię, którą dzieli np. barek, jak również do wnętrz użyteczności publicznych. 

Hoker DAY TWIST 2

837,00 zł

DAY TWIST - hoker obrotowy - nowoczesny, uniwersalny, z niskim oparciem i wygodnym pod nogi podnóżkiem.

Siedzisko tego modelu hokera wykonane jest z technopolimeru, doskonałego materiału cechującego się znakomitymi parametrami technicznymi i użytkowymi. Podstawa hokera jest obrotowa, wykonana ze stali w pokryciu galwanicznym chrom. Hoker DAY wyposażony jest też w płynną regulację wysokości z możliwością blokady uniemożliwiającą samoczynne obniżenie siedziska.Takie rozwiązanie zapewnia odpowiedni komfort siedzenia użytkownikom o różnym wzroście.

Hoker DAY TWIST jest propozycją do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, do otwartych przestrzeni salonu lub jadalni na kuchnię, którą dzieli np. barek.  

Hoker DAY TWIST

905,00 zł

DAY TWIST - hoker obrotowy - nowoczesny, uniwersalny, z niskim oparciem i wygodnym do oparcia nóg podnóżkiem.

Siedzisko hokera wykonane jest z poliwęglanu, w kolorze białym połysk, natomiast obrotowa podstawa jest ze stali w pokryciu galwanicznym chrom. Hoker DAY w wersji TWIST wyposażony jest w płynną regulację wysokości z możliwością blokady uniemożliwiającą samoczynne obniżenie siedziska. Takie rozwiązanie zapewnia odpowiedni komfort siedzenia użytkownikom o różnym wzroście.

Hoker DAY TWIST jest propozycją do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, do otwartych przestrzeni salonu lub jadalni na kuchnię, którą dzieli np. barek.  Sprawdzi się jako wyższe siedzisko do wysp, półwysp kuchennych, jak również do wnętrz użyteczności publicznych.

Hokery obrotowe

... Hokery obrotowe to funkcjonalne i nowoczesne rozwiązanie do Twojego mieszkania lub firmy. Sprawdzą się idealnie w jadalni, restauracji, kawiarni, baru lub biura. Minimalistyczny i prosty design hokerów będzie wspaniale komponował się zarówno z tradycyjną, jak i nowoczesną aranżacją wnętrza. Wielką zaletą hokerów oprócz atrakcyjnego i stylowego wyglądu jest ich funkcjonalność. Zapewniają wysoki poziom komfortu dzięki miękkiemu siedzisku, natomiast specjalny siłownik umożliwia szybkie i bezproblemowe dostosowanie krzesła do blatu stołu, czy baru. Kolejnym niezwykle funkcjonalnym elementem hokera obrotowego jest mocny podnóżek, na którym można położyć stopy w sytuacji, gdy krzesło jest podniesione wysoko i nie dostajemy nogami do ziemi. Hokery obrotowe można blokować, co uniemożliwia samoczynne obniżanie się siedziska. Planujesz stylową aranżację Twojej kuchni lub biura i szukasz profesjonalnych, designerskich hokerów obrotowych? Jesteś w doskonałym miejscu! W firmie Meblujemy dysponujemy szeroką gamą różnych modeli hokerów w wielu wariantach kolorystycznych i stylu. Znajdziesz u nas zarówno hokery klasyczne i proste, jak też hokery niekonwencjonalne o ciekawej i oryginalnej formie. Kolor siedziska jest do wyboru, może być biały, czarny, beżowy lub przezroczysty. Podstawy naszych hokerów są obrotowe, wykonane z mocnych materiałów i wyposażone w płynną i szybką regulację. Takie rozwiązania zapewniają odpowiedni komfort siedzenia i użytkowania bez względu na wzrost użytkownika. Nasze hokery idealnie pasują do wnętrz minimalistycznych, nowoczesnych, salonów, otwartych przestrzeni, salonów, jadalni, kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hokerów obrotowych - doradzimy, służymy pomocą.