Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 090,00 zł - 4 499,00 zł

tapicerowane

Aktywne filtry

Sofa SOFT LCA 2/skóra

4 499,00 zł

SOFT LCA 2 - dwuosobowa sofa, o bardzo prostej, ale przyciągającej wzrok formie. Dobre wzornictwo, świetne, na wysokim poziomie wykończenia. 

Konstrukcja sofy, a bardziej trafnie stelaż, wykonany jest z okrągłych stalowych, polerowanych profili. Warto zauważyć, że przechodzą one bezpośrednio w nóżki sofy, a także zachodzą na jej podłokietniki. Całość solidna, dodatkowo zwiększająca stabilność mebla, a przy okazji również elegancka. 

Sofa tapicerowana jest naturalną, wysokiej jakości, włoską skórą w kolorze czarnym, która zapewnia trwałość i wytrzymałość na długie lata. 

Taka sofa jak SOFT LCA jest na tyle uniwersalna, że pasować będzie do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych i klasycznych. Doskonale odnajdzie się we wnętrzach i domowych i w przestrzeniach użyteczności publicznych.

Sofa KAVASO

1 090,00 zł

KAVOSA – bardzo zgrabna 2-osobowa sofa o klasycznej formie siedziska, ale w nowoczesnym wydaniu, osadzonego na stalowej konstrukcji , zakończonej płozami, w kolorze czarnym. 

Siedzisko sofy KAVOSA zostało ubrane w modną w tym sezonie tkaninę velvet w kolorze szarym. Do sofy, dla wygody, komfortu użytkownika dołączone są dwie poduszki.

Sofa KAVOSA jest na tyle uniwersalna, że pasować będzie do wielu wnętrz, szczególnie nowoczesnych i urządzonych w stylu loftowym.