Filtruj według

Cena

Cena

  • 377,00 zł - 641,00 zł

na płozach

Aktywne filtry

Hoker ISY

377,00 zł

ISY - uniwersalny styl i jakość wykonania na najwyższym poziomie. ISY to hoker w klasycznej odsłonie wykonany z wysokiej jakości materiału, z technopolimeru, który gwarantuje wytrzymałość i trwałość, a przy tym jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Prosta forma zapewnia uniwersalne wykorzystanie hokera do przestrzeni mieszkalnych i przestrzeni publicznych. Można go stosować zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz.

Hoker można sztaplować w ilości do 6 sztuk.

Hoker ZEBRA ANTISHOCK sledge H80

641,00 zł

ZEBRA ANTISHOCK - nowoczesny, uniwersalny, bardzo wygodny hoker w wersji na płozach, o wysokości siedziska 80 cm, z oparciem i z podnóżkiem, do użytku wewnętrznego.

Siedzisko wykonane jest z poliwęglanu Makrolon - materiału trwałego, wytrzymałego, odpornego na uderzenia i do tego  łatwego w utrzymaniu czystości. Występuje w dwóch kolorach: transparentny oraz biały błyszczący. Nogi oraz podnóżek są ze stali chromowanej (Ø11). 

Hoker ZEBRA jest świetną propozycją do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, do otwartych przestrzeni salonu lub jadalni na kuchnię, którą dzieli np. barek. Użytkować go można również we wnętrzach przestrzeni publicznych.