tapicerowane

Aktywne filtry

Fotel GIULIA POP NATURAL

1 191,00 zł

GIULIA NATURA w wersji POP - zgrabny fotel tapicerowany o kubełkowej formie siedziska - wyjątkowo wygodny, wart uwagi, wart polecenia. Fotel GIULIA wyróżnia uniwersalne wzornictwo, które pozwoli dopasować go w praktyce do każdego wnętrza zarówno prywatnego: salon, jadalnia, jak i publicznego typu hotelowe lobby.

Siedzisko fotela, które wykonane jest z technopolimeru ubrane zostało w mocną, trwałą o doskonałych parametrach technicznych i użytkowych tkaninę - w kilku, do wyboru wersjach kolorystycznych. Nogi i rama, na której osadzone zostało siedzisko fotela to drewno bukowe, w dwóch wersjach: buk naturalny lub buk barwiony na kolor wenge.

Fotel YOU

1 875,00 zł

YOU - tapicerowany fotel, wyróżniający się lekką formą, uniwersalnym wzornictwem, wyważonymi proporcjami i znakomitą jakością wykonania, jakością Made in Italy.

W fotelu YOU siedzi się bardzo wygodnie, wręcz komfortowo. Doskonale wyprofilowane siedzisko fotela, o kubełkowej formie, do tego podłokietniki sprawiają, że siedzi się w nim wygodnie. YOU dostępne jest w w kilku kolorach tapicerki, z nogami z pełnego drewna bukowego, dodatkowo bielonego. 

Ten wyjątkowo zgrabny, przyciągający uwagę fotelik daje ogromne możliwości aranżacyjne. Można go dopasować do każdego wnętrza zarówno prywatnego: salon, jadalnia, jak i publicznego typu hotelowe lobby.

Fotel DROP NATURAL POP

1 578,00 zł

DROP POP NATURAL - nowoczesny i wygodny fotel, ergonomiczny, ze świetnie wyprofilowanym siedziskiem, o lekkiej,  czytelnej formie i solidnej jakości Made in Italy.

Siedzisko fotela, z rdzeniem z technopolimeru tapicerowane jest tkaniną, o wysokich parametrach użytkowych - do wyboru w kilku kolorach. Nogi fotela wykonane są z drewna bukowego - do wyboru w dwóch wybarwieniach: jasnego buku i w kolorze wenge. 

DROP POP to fotel do użytku wewnętrznego - pięknie prezentować się będzie w salonie, pięknie prezentować się będzie w jadalni. Równie doskonale odnajdzie się we wnętrzach użyteczności publicznych. 

Fotele do recepcji tapicerowane

Współcześnie coraz baczniej zwracamy uwagę na wystrój wnętrz. Czasy, kiedy pomieszczenia zapełniały przypadkowe meble, dawno minęły. Dzisiaj dbamy o to, by poszczególne elementy pasowały do siebie, by korespondowały ze sobą pod względem koloru i stylu. Dotyczy to nie tylko przestrzeni naszych domów i mieszkań, ale także biur, instytucji oraz placówek publicznych. Współczesne recepcje w salonach hotelach, bankach, salonach samochodowych, ośrodkach medycznych i dużych korporacjach nie wyglądają już jak bezduszne poczekalnie. Właściciele i prezesi zdążyli przekonać się, że ta niepozorna przestrzeń to wizytówka, pierwszy punkt, w którym klient albo kontrahent ma okazję przyjrzeć się firmie i wyrobić o niej zdanie. Właśnie dlatego za radą dekoratorów dąży się do zapewnienia komfortu oczekującym (wygodne krzesła, fotele do recepcji) i możliwie jak największego zindywidualizowania przestrzeni. Stąd też niektóre recepcje zaskakują unikalnymi aranżacjami, ciekawymi pomysłami. Intrygująco prezentują firmę, ale też sprawiają, że odwiedzający je ludzie łatwo zapamiętują i kojarzą oryginalne miejsce. Na tym zależy współczesnym firmom i organizacjom. Odróżnienie się od konkurencji jest bowiem jedną z naczelnych zasad skutecznego marketingu. Hotel, który zainwestuje w unikalne wzornictwo, niepowtarzalne meble (np. fotele do baru), wykreuje ciekawy, niespotykany klimat w swoich wnętrzach, ma szansę przyciągnąć więcej turystów i gości niż przeciętny pensjonat z pospolitymi meblami, jakie znajdziemy w większości podobnych ośrodków. Wizerunek jest bowiem kluczowym elementem pozwalającym zdobywać przewagę na rynku, a przestrzeń ulokowana nieopodal głównego wejścia do firmy ma bez wątpienia szczególne znaczenie dla tego, w jaki sposób postrzegamy całą placówkę. Oczekiwanie na spotkanie, usługę lub wolny pokój powinno być dla klienta przyjemne. Większość z nas nie lubi jednak tego momentu bezczynności. Właśnie z tego powodu trzeba zadbać o komfort i miłą atmosferę. Wygodne fotele do recepcji, dobrze wyprofilowane, stabilne, obite przyjemną w dotyku tkaniną o ładnej strukturze na pewno sprawią, że czas upłynie szybciej, a zaproszone osoby poczują się odprężone.