Filtruj według

Cena

Cena

  • 477,00 zł - 950,00 zł

drewniane

Aktywne filtry

Krzesło ALICE NATURAL WOOD

697,00 zł

ALICE NATURAL WOOD - krzesło z drewna, które podbije każde jedno wnętrze. Siedzisko krzesła jest ze sklejki bukowej, rama pod siedziskiem oraz nogi z pełnego drewna bukowego.

Krzesło dostępne jest w trzech wybarwieniach drewna: jasnoszarego, bielonego oraz wenge. Alice jest krzesłem do użytku wewnętrznego i jest bardzo dobrą propozycją wygodnego siedziska zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i różnych przestrzeni użyteczności publicznych.

Krzesło SMILLA WOOD

950,00 zł

SMILLE - proste, klasyczne krzesło z drewna, które podbije niejedno wnętrze. Siedzisko krzesła jest ze sklejki bukowej. układanej warstwowo w różnych grubościach, rama pod siedziskiem oraz nogi z pełnego drewna bukowego.

Krzesło dostępne jest w dwóch wybarwieniach buku: jasnoszarego, bielonego oraz dymu. SMILLE jest krzesłem do użytku wewnętrznego i jest bardzo dobrą propozycją wygodnego siedziska zarówno do wnętrz mieszkalnych: salon, jadalnia, jak i różnych przestrzeni użyteczności publicznych.

Krzesło MISS B ANTISHOCK NATURAL

757,00 zł

MISS B ANTISHOCK NATURAL - wyjątkowo solidne krzesło, o świetnie wyprofilowanej, kubełkowej formie siedziska, jakości na najwyższym poziomie, jakości made in Italy.

Siedzisko krzesła wykonane jest z poliwęglanu Makrolon - materiału trwałego, wytrzymałego, odpornego na uderzenia i do tego  łatwego w utrzymaniu czystości. Nogi krzesła MISS B w wersji natural są z pełnego drewna bukowego - do wyboru w naturalnym kolorze lub wybarwionym na kolor wenge.

MISS B to świetna propozycja do wnętrz mieszkalnych -  jadalni i kuchni. Krzesło posiada certyfikat CATAS, co oznacza, że użytkować go można we wnętrzach przestrzeni publicznych - restauracje, kawiarnie.

Wygląd lokalu gastronomicznego ma równie duże znaczenie dla jego popularności, co potrawy w karcie menu. Często bowiem zdarza się tak, że goście przechodząc w pobliżu, zaglądają do środka przyciągnięci niebanalnym wystrojem. Później dzielą się swoimi wrażeniami ze znajomymi, opowiadają o potrawach, ale też przyjemnej, niepowtarzalnej atmosferze panującej we wnętrzu. Fama się szerzy, a miejsce zyskuje nowych klientów. Jaki jest zatem sekret dobrze urządzonej restauracji? Przede wszystkim liczy się pomysł. Jeśli w danym mieście roi się od małych budek z fast foodami albo sielskich chat zaaranżowanych w stylu rustykalnym, warto pokusić się o coś nowego. Świeże inicjatywy zawsze przyciągają uwagę. Może będzie to małe bistro z francuskim klimatem, elegancka restauracja w szykownej estetyce glamour albo industrialna knajpa, jakiej okoliczni mieszkańcy jeszcze nie widzieli? Pamiętajmy tylko, by aranżacja wnętrza nie kłóciła się z tym, co zaserwujemy w menu. Sajgonki na pewno lepiej pasują do niewielkiego baru oświetlonego orientalnymi lampionami niż do góralskiej gospody rodem spod Giewontu. Kolejny równie istotny, jeśli nie najważniejszy element to same meble. Kupując stoły i krzesła dla restauracji, musimy znaleźć konsensus między perspektywą własną, czyli perspektywą właściciela, a perspektywą użytkownika, czyli przyszłego klienta. Na pewno wygląd ma znaczenie – powinien spójnie komponować się z wystrojem lokalu, nawiązywać do klimatu, być elementem aranżacji. Jednak musi iść w parze z oczekiwaniami odbiorcy, funkcjonalnością i solidnym wykonaniem. W pubie dla miłośników sportu nie ustawimy przecież oryginalnych mebli od artysty-dizajnera, a nastolatków nie usadzimy na ludwikowskich fotelach. Zanim dokonamy wyboru stołów i krzeseł do restauracji, zastanówmy się, czy łatwo utrzymamy je w czystości, czy dany model nie będzie wymagał skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych i czy wreszcie meble nie okażą się za ciężkie zarówno dla gości (odsuwających krzesła), jak i dla personelu (np. zmywającego podłogę w lokalu). Zwróćmy uwagę na wykończenie. Wyposażenie w lokalu jest eksploatowane z dużą intensywnością. Poza tym bywa narażone na kontakt z rozlanymi napojami, plamami z potraw, gorącymi naczyniami, a nierzadko również niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi (jeśli meble w sezonie letnim wystawiamy do restauracyjnego ogródka). Właśnie dlatego zarówno stoły, sofy jak i krzesła dla restauracji powinny być szczególnie wytrzymałe i porządnie wykonane - zobacz też fotele dla restauracji . Tylko wtedy będą mogły służyć przez lata i niezmiennie zachwycać gości swoim wyglądem.