Filtruj według

Producent

Producent

Cena

Cena

  • 616,00 zł - 1 002,00 zł

konferencyjne

Aktywne filtry

Krzesło FIONA + TABLET

821,00 zł

FIONA - nowoczesne wzornictwo i uniwersalny styl, lekka i wygodna forma. To krzesła FIONA, dodatkowo wyposażona w pulpit, który może zamontować można po obu stronach krzesła.

Krzesło FIONA wykonane jest z polipropylenu, wzmocnionego włóknem szklanym. Krzesło jest lekkie, wytrzymałe, odporne na zarysowania, posiada ochronę UV Protection, jest łatwe w utrzymaniu czystości, i nadaje się do sztaplowania w ilości do 10 sztuk.

FIONA, w tej wersji jest krzesłem doskonałym do każdej przestrzeni, zarówno do wnętrz mieszkalnych jak i użyteczności publicznych. Do tych ostatnich, to propozycja wręcz idealna, szczególnie do sal konferencyjnych, czy wykładowych. FIONA to też krzesło tzw. zaciskowe, co oznacza, że można je i to w sposób szybki i prosty łączyć i ustawiać w rzędy.

Krzesło ALICE CHAIR + tablet

616,00 zł

Krzesło ALICE wygodne, komfortowe, dodatkowo wyposażone w obracany pulpit. Nowoczesne wzornictwo i uniwersalny styl, lekka i wygodna forma. 

Siedzisko krzesła wykonane jest z technopolimeru. Rama krzesła i nogi to stal chromowana. Krzesło można sztaplować do 6 szt.

Krzesło ALICE jest krzesłem doskonałym do przestrzeni użyteczności publicznych. To propozycja idealna, szczególnie do sal konferencyjnych, czy wykładowych.

Krzesła konferencyjne

Sala konferencyjna i recepcja to niezwykle istotne pomieszczenia w każdej firmie bez względu na jej wielkość i rodzaj branży. Może to być hotel, ośrodek rekreacji, salon kosmetyczny, spa, studio architektoniczne, firma IT i wiele innych. To właśnie w tych dwóch pomieszczeniach odbywają się ważne spotkania i rozmowy z klientami, kontrahentami, potencjalnymi wspólnikami. Stanowią swoistą wizytówkę każdej firmy. Dlatego powinny być dobrze i klimatycznie zaaranżowane, począwszy od dobrania odpowiedniego stylu aranżacji i kolorystyki do charakteru i loga firmy, skończywszy na nowoczesnych i komfortowych meblach. W tych pomieszczeniach powinny znajdować się przede wszystkim wygodne, stabilne i stylowe krzesła konferencyjne – jeden z najważniejszych elementów umeblowania. Szukasz praktycznych, dobrze wykonanych i komfortowych krzeseł konferencyjnych do swojej firmy? Jesteś w doskonałym miejscu! Jesteśmy toruńską firmą, która oferuje wysokiej jakości meble, a w tym krzesła konferencyjne. Krzesła, które mamy w swojej ofercie mają wysokie możliwości adaptacyjne. Wykonane z profesjonalnych materiałów, miękkie i świetne wyprofilowane kuszą atrakcyjną formą, wygodą i nowoczesnym stylem. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Zostały tak zaprojektowane, by zapewniać wygodę, bezpieczeństwo, a także sprzyjać koncentracji, kreatywnemu myśleniu i ważnym rozmowom. Wprowadzają do każdego miejsca, w którym się znajdują przyjemny klimat, miłą atmosferę i zapewniają wewnętrzny spokój, dzięki czemu nie chce wychodzić się z pomieszczenia. Decydując się na krzesła konferencyjne od Meblujemy, możesz liczyć na fachową obsługę, wysokiej jakości produkt, atrakcyjną wycenę, a także fachowe doradztwo na każdym z możliwych etapów realizacji usług. Dla nas najważniejszy jest klient, jego potrzeby i satysfakcja, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zarówno nasze produkty, jak i usługi w 100% go zadowoliły. Stawiamy na wysoką jakość realizacji, gdyż jest to dla nas największy priorytet. Współpracujemy ze znanymi partnerami i liderami światowych marek z branży meblowej. Sprawdźcie naszą ofertę - naprawdę warto - zapraszamy.